Úryvek

V jedné vteřině projelo celým mým tělem jedno velké a zásadní uvědomění. A to ve chvíli kdy z jeho úst vypluly pouhá dvě slova, která mě zasáhly jako blesk a na několik vteřin přimrazila k sedačce, na které jsme seděli, a nemohla se pohnout.  V té chvíli mým tělem projelo mrazení, bolest, lítost, ale zároveň uvědomění. K životu se probudil otupělý rozum, přišla nová energie a síla. Vrátilo se ztracené sebevědomí. Dojetím mi do očí vyhrkly slzy.

(…)

Slzy po chviličce odešly a hned na to se mi na tváři objevil spokojený a šťastný úsměv. Sama jsem nechápala, jak je možné, že se ve mně střídají pocity jako aprílové počasí. Od této chvíle mi v jeho přítomnosti začalo být nejvíc fajn. Začala jsem se s ním cítit tak, jako by žádné problémy neexistovaly a byla jen pouhá zábava. Cítila se svobodně, volně, uvolněně, sebevědomě, no zkrátka sama sebou, a zároveň pobaveně, protože je skvělý bavič a tohle byla fakt skvělá párty.

Recenze

Je to nové, vzrušující a mladé - takhle bych ve stručnosti označila prvotinu od mladé autorky Annette Wilshové, která mi dala tu možnost, popsat svými slovy tuhle milou novou knížku.

Díky tomu jsem dostala i nový čtenářský zážitek, protože v knize jsou popisovány místa a osoby žijící ve městě, které je mi velmi blízké, tudíž jsem si dokázala vše jasně představit.

Děj této knihy je psán zvláštním stylem. V textu totiž najdeme jak vysněný příběh, tak skutečný děj i přímou řeč vedenou přes sms zprávy. Osoby v knize jsou cenzurovány nápaditým způsobem, začínající pouze prvním písmenem jména. Tato kniha není ničím náročná a je psána pohodovým stylem. Od sebe k sobě je kniha pro mladistvé, ale i pro ty, kteří se rádi do svých mladých let vrací. V knize jsou řešeny vztahy, spory, přátelství a především láska. Hlavní hrdinka tohoto příběhu se rozhoduje, zda vztah s S. má ještě nějakou budoucnost, anebo jí její nový tajemný objev J. učaruje natolik, aby se vzdala své staré lásky a zažila nové dobrodružství, proto se mladá Any rozhodne poznat sebe samu a najít svou cestu ke štěstí. Postupem času přichází na to, co je její prioritou a co ji dělá šťastnou. Tápání v mezilidských vztazích, kariérou, školou, láskou a novým bydlením vypadá dost děsivě, zvládne hlavní hrdinka vše, tak jak si přeje?

Děkuji Annette za to, že jsem mohla na malou chvíli okusit její příběh a nechat se vtáhnout do děje, který určitými situacemi vystihoval i můj vlastní život.
Karolína S.
Karolína S.
Annette Wilshová je mladou nadějnou spisovatelkou, jejíž knižní prvotina se orientuje spíše na mladší čtenáře. Na své si ale přijdou i ti, kteří si chtějí zavzpomínat na svá tápání v mezilidských vztazích.

Sympaticky v knize působí především užívání počátečních písmen jmen hlavních hrdinů místo celých křestních jmen. Hlavní hrdinkou knihy je mladá slečna, která se rozhoduje, zda má vůbec ještě cenu zůstávat ve vztahu se S., nebo začínat novou budoucnost s J., která je ovšem kvůli poměrně nevyzpytatelnému chování hrdiny J., poměrně nejistá.

V knize se dále setkáváme především s takovými momenty, které připomínají naše vlastní zkušenosti a zážitky. Pro chvíle oddychu je tato kniha velmi vítaným společníkem.
Ivana M.
Ivana M.
literární absolventka SLU

Recenze

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Integer tempor. Ut tempus purus at lorem. Maecenas aliquet accumsan leo.
Jméno
Pozice
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Integer tempor. Ut tempus purus at lorem. Maecenas aliquet accumsan leo.
Jméno
Pozice
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Donec vitae arcu. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Integer tempor. Ut tempus purus at lorem. Maecenas aliquet accumsan leo.
Jméno
Pozice

Získejte ochutnávku knihy zdarma!

Připojte se do našeho newsletteru a my vám zašleme další úryvky knihy.

* nikdy váš e-mail nikomu nedáme

Poctivá kniha s pevnou vazbou

Nedáš dopustit na klasickou knihu, listování v pevné vazbě a možnost rozšířit svou knihovničku? Přesně proto jsme vydali poctivou tištěnou verzi knihy!

Můžete se těšit na klasickou pevnou vazbu a 188 stran poutavého čtení

 • Klasická poctivá tištěná kniha
 • Pevná vazba v tvrdých knižních deskách
 • Pro zájemce s osobním věnováním
ebook_pic

Ebook pro všechny milovníky čteček

Jdeš s dobou, čteš s dobou a klasická kniha ti doma zabírá zbytečné místo? I na tebe jsme mysleli a vydali jsme knihu v elektronické verzi.

Žádná vazba, pouze tvá oblíbená čtečka, smartphone, tablet nebo počítač. Knihu jsme vydali také ve formátech elektronických knih ePub a Mobi.

 • Ebook pro čtení na tvém oblíbeném zařízení
 • Mezinárodní formát ePub a Mobi
 • Možnost koupit ebook i knihu za super cenu

Koupit knihu

Kniha

299

Klasická kniha

 • Tištěná poctivá kniha
 • Pevná tvrdá vazba
 • -
 • Možnost osobního věnování
Koupit

E-book

149

Digitální verze knihy

 • Elektronická kniha
 • Mezinárodní formát ePub a Mobi
 • -
 • -
Koupit

Elektronickou knihu obdržíte e-mailem po zaplacení. Ostatní zásilky zasíláme Českou poštou za 70 Kč.
Kontaktní e-mail: info@annettewilshova.cz